تهران

 مزیت های مشاوره آنلاین دکوراسیون داخلی منزل

یکی از مهمترین مواردی که  دکوراسیون هر منزل به آن نیازمند است چیدمان درست و اصولی و بهره گیری از  دانش دکوراسیون داخلی است. برای این که این کار به بهترین نحو ممکن انجام شود بهتر است از طراحان دکوراسیون حرفه ای و دارای سابقه کار و یا تحصیلات مرتبط بهره گرفت. در حال حاضر خدمات مشاوره آنلاین دکوراسیون نیز وجود دارند که به وسیله ی آنها می توان بسیار ساده  از مشاوره دکوراسیون داخلی منزل بهره مند شد و سپس بهترین انتخاب و خرید دکوراسیونی  را برای جلوگیری از صرف هزینه دوباره  و یا پشیمانی  از انتخاب ها  و عدم هماهنگی وسایل  و سبک های دکوراسیون انجام داد. یکی از بهترین روش های دریافت مشاوره دکوراسیون داخلی منزل را می توان استفاده از مشاوره آنلاین دکوراسیون به شمار آورد در ادامه با  کلیت مشاوره آنلاین دکوراسیون  و در مورد مزیت های مشاوره دکوراسیون داخلی منزل به صورت آنلاین و روند مشاوره های انلاین دکورکوچ همراه باشید…..

علت بهره گیری از مشاوره آنلاین دکوراسیون  چیست؟

ممکن است در ابتدای کار این پرسش برای شما مطرح شود که چرا می بایست از خدمات مشاوره آنلاین دکوراسیون استفاده کرد و این کار به چه علتی انجام می شود؟ یکی از مهمترین مسئله هایی که سبب می شود افراد به استفاده از خدمات طراحی دکوراسیون و مشاوره ی  آنلاین روی بیاورند قیمت های سنگین مشاوره و طراحی به صورت حضوری یا تلفنی است . عموما اگر بخواهید از خدمات مشاوره دکوراسیون داخلی منزل که شرکت های فعال در این زمینه ارائه می دهند بهره مند شوید می بایست هزینه ی سنگینی را چه بابت مشاوره و چه بخاطر پیاده سازی و اجرا متحمل شوید. حال آنکه استفاده از این خدمات مشاوره ای که به صورت آنلاین ارائه می شوند هم می تواند در زمان شما صرفه جویی کند و هم می تواند به طرز چشمگیری از هزینه های شما بکاهد. علاوه بر این طراحانی که به صورت آنلاین مشغول به کار هستند بیشتر و راحت تر در دسترس هستند و می توان خیلی راحت در زمان دلخواه از انها مشورت گرفت در مقابل اما می توانید تصور کنید برای گرفتن یک جلسه ی مشاوره با یک طراح تقریبا معروف چه مدت زمانی می بایست منتظر بمانید و چه هزینه ی گزافی که می بایست متحمل شوید. پس همانطور که می بینید علت های زیادی وجود دارند که شما می بایست از خدمات مشاوره آنلاین دکوراسیون استفاده نموده و از مزیت های آن بهره مند شوید.

مزیت های بهره گیری از مشاوره آنلاین دکوراسیون چیست؟

عموما افراد قبل از این که بخواهند کاری را انجام دهند در گام نخست به سبک و سنگین کردن آن کار نزد خود می پردازند. یکی از مهمترین مواردی که در این زمینه به آن توجه زیادی می شود مزیت هایی است که برای کار مورد نظر وجود دارند. در صورتی که این مزیت ها چشمگیر و قابل توجه باشند قطعا فرد برای انجام کار مورد نظر توجیه شده و تصمیم می گیرد آن را به انجام برساند. در مورد انجام مشاوره آنلاین دکوراسیون داخلی منزل نیز همین جریان برقرار است. فرد به بررسی مزیت ها پرداخته و در صورتی که این مزیت ها در مقایسه با مزیت های مشاوره دکوراسیون داخلی منزل به صورت سنتی چشمگیرتر و متقاعد کننده تر باشد قطعا برای آن اقدام خواهد کرد. برخی از مزیت هایی که می توان برای مشاوره آنلاین دکوراسیون داخلی منزل به شمار آورد به شرح زیر هستند:

  • هزینه های مشاوره ای که در این نوع از مشاوره ی طراحی دکوراسیون داخلی از مشتری دریافت می شود به مراتب مناسب تر بوده و منصفانه تر هستند.
  • فردی که مشاوره ی آنلاین ارائه می دهد و کار خود را در منزل پیش می برد قطعا از برنامه ریزی بهره می برد که دارای انعطاف بالایی است و می تواند به خوبی با مشتری هماهنگ شده و تا جایی که امکان دارد مطابق میل او عمل کند. این امر خصوصا برای افرادی که مشغله ی شغلی زیادی دارند به شدت مناسب بوده و به این وسیله می توانند در ساعت هایی غیر از ساعت اداری هم برای این کار اقدام نموده و از مزیت های آن بهره مند شوند.

سایر مزیت هایی که می توان برای مشاوره دکوراسیون داخلی منزل به صورت آنلاین بیان نمود کدامند؟

به کمک این روش از طراحی دکوراسیون داخلی شما قادر هستید کار خود را به صورت سفارشی و آنلاین دریافت نمایید و از مزیت های آن  به ویژه در ایام کرونا بهره مند شوید.

شاید بتوان یکی از مهمترین مزیت های مشاوره آنلاین دکوراسیون داخلی منزل را دریافت بازخوردهایی با سرعت زیاد از طراح به شمار آورد. کاملا برخلاف روش سنتی مشاوره های طراحی دکوراسیون داخلی منزل این روش بسیار سریع بوده و در اسرع وقت قابل انجام است.

با توجه به این که کار مشاوره به صورت آنلاین انجام می شود یکی از مهمترین مزیت های موجود برای ان صرفه جویی در وقت است. دردسرهای ماندن در ترافیک و تلف کردن مقدار زیادی زمان در راه رسیدن به دفتر همگی در این روش از بین می روند و افراد می توانند در زمان خود صرفه جویی کرده و بهتر از آن بهره ببرند.

مشاوره ی طراحی دکوراسیون داخلی به صورت آنلاین چه مزیت های دیگری دارد؟

یکی دیگر از مزیت های این نوع از مشاوره های طراحی داخلی را می توان معرفی  منابعی  معرفی کرد که توسط مشاور برای هر سبکی انجام میشود

خدمات ارائه شده محدود به شهر خاصی نیست و افراد می توانند از سراسر دنیا برای دریافت این نوع مشاوره اقدام کنند. این امر کمک می کند تا شما بتوانید با طراح مورد علاقه ی خود در هر نقطه از دنیا که باشد خیلی راحت ارتباط برقرار کرده و از خدمات وی بهره مند شوید.

برتری های مشاوره دکوراسیون داخلی منزل به صورت آنلاین در مقایسه با انجام این کار به روش سنتی چیست؟

در انجام کارها به صورت آنلاین سرعت بالاتری مطرح است که این مهم را در مورد بحث آفلاین و سنتی طراحی دکوراسیون داخلی نمی توانیم در اختیار داشته باشیم.

از نظر سطح دسترسی قطعا مشاورهایی که به صورت آنلاین مشغول به کار هستند آماده تر و در دسترس تر از مشاورانی هستند که به صورت سنتی در دفترها مشغول به کار می باشند.

تغییر در بازار و سمت و سوی آن هم یکی دیگر از دلیل هایی است که می توان استفاده از خدمات آنلاین مشاوره ی طراحی داخلی را برتر از شیوه ی سنتی آن به شمار آورد.چرا که این بازار هم از حالت محلی بودن کم کم خارج شده و سودای جهانی شدن را در سر دارد.

فردی که وظیفه ی مشاوره ی طراحی دکوراسیون داخلی را بر عهده دارد در روش آنلاین قادر است تا راحت تر کارهای خود را مدیریت کرده و افراد بیشتری را پاسخگو باشد و یا حتی قادر باشد درخواست های بیشتری را بررسی کرده و به آنها رسیدگی کند. در صورتی که در روش سنتی چنین چیزی نیست.

با توجه به این که فردی که به صورت آنلاین مشغول به انجام این کار است می تواند پروژه های بیشتری در اختیار داشته باشد، رزومه ی طراح  هم قوی تر و پربارتر خواهد بود.

و اما پروسه ی انجام خدمات مشاوره آنلاین دکوراسیون دکورکوچ به چه صورت است؟

برای این که بتوانید برای دریافت خدمات مشاوره ی آنلاین دکوراسیون اقدام کنید روالی وجود دارد که  بسیار ساده با ارسال پیام در واتس اپ شروع می شودکه از طریق لینک زیر هم امکان پذیر است:

در خواست مشاوره انلاین

با شروع مکالمه  در گام نخست لیستی از سوالات به صورت آنلاین در  زمینه ی پروژه ی شما از شما پرسیده میشود  این پرسشنامه کلیه ی پرسش هایی در مورد بودجه، ابعاد پروژه، آیتم هایی از دکور که شما مایل به نگهداری و یا خرید آن هستید و … را در بر می گیرد.

سپس شما عکس هایی از ایده هایی که در ذهن دارید و دوست دارید طراحی مطابق آنها صورت بگیرد یا نمونه محصولاتی که در انتخاب مدنظر دارید را  ارسال می کنید.

سپس می بایست از دکوراسیون منزل خود  عکس هایی با کیفیت از زوایای مختلف تهیه کنید و  ارسال کنید.

 کلیه ی مواردی را که شما برای دکورکوچ ارسال کرده اید مطالعه  و مورد بررسی  دقیق قرار می گیرد و سپس زمان دلخواه شما به منظور جلسه ی مشاوره ی آنلاین تعیین می گردد و در مشاوره دکورکوچ  با علم به آنچه که شما می خواهید و آنچه که در اختیار دارید جلسه ادامه می یابد.

مهمترین تفاوت مشاوره های آنلاین دکورکوچ با مشاوره های مرسوم  این است که مشاوره های انلاین دکوراسیون منزل در دکورکوچ  ترکیبی از دانش معماری، طراحی داخلی، روانشناسی، مشاوره تخصصی و کوچینگ  است که در واقع در مشاوره های دکوراسیونی رایج  شما یک بار از وجود مشاور استفاده میکنید و بار بعدی در موارد حتی مشابه باز با چالش هایی مواجه می شوید که نمیدانید ! اما پس از مشاوره های آنلاین دکورکوچ دلایل و اصول و قوانین دکوراسیون را برای تغییرات مجدد خواهید اموخت و میتوانید بدون کمک بعدها تغییرات اصولی انجام دهید!

ویژگی دیگر مشاوره های آنلاین دکورکوچ این است که لازم نیست وقت زیادی را صرف پر کردن فرم ها  کنید و مستقیما بسیار آسان از طریق ارسال پیام در واتس اپ برای مشاوره در ارتباط خواهید بود و میتوانید ابهامات خود را قبل از مشاوره برطرف کنید !

ضمن اینکه مشاوره ها با پیام صوتی  واتس اپ انجام می شود و می توانید بعدا بارها گوش کنید و نکته ای را از قلم نیندازید!

و

آخرین مزیت دکورکوچ برای مشاوره  آنلاین دکوراسیون این است که شما بعد از مشاوره تنها نیستید و دکورکوچ به عنوان مربی و مشاوره شخصی دکوراسیون در انتخاب و تصمیم گیری ها همراه شما خواهد بود!

————————————————————————————————————————-

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *