09113281607
تهران

مشاوره دکوراسیون کاغذ دیواری

یکی از چالش های بزرگی که در زمان بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی داریم، انتخاب کاغذ دیواری برای دیوارهای خانه است. دکورکوچ به عنوان راهنما و مشاور دکوراسیون داخلی، همراه شما هست تا در انتخاب رنگ، جنس، طرح برای فضاهای مختلف خانه شما را راهنمایی کند.

در صورت نیاز به مشاوره دکوراسیون کاغذ دیواری، می توانید از طریق واتس اپ، درخواست مشاوره دکوراسیون خود را ارسال کنید تا در سریع ترین زمان ممکن شما را برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب راهنمایی کنیم.

در ادامه چند نکته در زمان انتخاب کاغذ دیواری باید به آنها توجه ویژه داشته باشید را بیان می کنیم :

رنگ کاغذ دیواری:

در زمان انتخاب کاغذ دیواری، به دلیل وجود رنگ و طرح های فراوان موجود در بازار شما را دچار آشفتگی و انتخاب را سختر می کند، برای آسان تر شدن کار می توانید رنگ های مورد علاقه که با فضای شما هم خوانی دارد را انتخاب کنید تا بسیاری از انتخاب ها حذف شوند. مثلا برای نشمین منزل، انتخاب رنگ های روشن و ساده مناسب تر است زیرا فضایی هست که استفاده از آن زیاد است و بهتر است رنگ ملایم باشد تا چشم و روان انسان کمتر خسته شود.

اگر فضایی منزل و خانه شما کوچیک است، برای اینکه فضا بزرگتر و روشنتر دیده شود، حتما از رنگهای سفید و روشن و خیلی خیلی ساده استفاده کرد.

طرح کاغذ دیواری :

بعد از انتخاب رنگ، حال باید به دنبال طرح های باشیم که تم رنگی انتخابی ما را پوشش دهد، زمانی که شما فضایی کوچیکی دارید، باید از طرح های ساده و مینیمال استفاده نمایید زیرا طرح های شلوغ با گل های درشت باعث می شود محیط شلوغتر به نظر برسد و فضا را کوچکتر از انچه هست دیده شود.

یا اگر برای اتاق خواب تصمیم به انتخاب طرح کاغذ دیواری دارید، با مشاور دکوراسیون صحبت کنید، به شما رنگ های گرم با طرح های درشتر و دارای هیجان را به شما پیشنهاد خواهند داد.

کدام دیوار کاغذ دیواری شود :

دیوار بزرگ هرچه طرح ساده تری داشته باشد بهتر است چون فضایی بیشتر از خانه را پوشش می دهد و دیوارهای مانند پشت تلویزیون و کناره ها با طرح متفاوت و تم رنگی یکسان قابل انتخاب است، مشاوران دکوراسیون در مورد دیوارها براساس دانش و اصول دکوراسیون، گاهش دیوارهای با عرض کم را با رنگ کاملا متضاد با دیوار بزرگتر پیشنهاد میدن که توجه به سمت خاصی از فضا جلب شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *