09113281607
تهران

درباره دکور کوچ

من ، غزاله عزالدین به عنوان مربی و مبتکر رویکرد آموزشی در مشاوره دکوراسیون و با تحصیلات کارشناسی ارشد معماری و گذراندن دوره های داخلی و  بین المللی تخصصی معماری و  طراحی داخلی ، سال ها فعالیت و پژوهش در حوزه های تخصصی معماری و طراحی داخلی را دنبال کرده ام در گذر زمان با فعالیت در حوزه آموزش، تولید محتوای تخصصی و مشاوره طراحی داخلی در رسانه های دیجیتال معتبر توانسته ام به منظور ارتقا فرهنگ دکوراسیون داخلی در ایران برای افزایش آگاهی افراد و بهبود دکوراسیون خانه های ایرانی و تاثیر آن بر سلامت جسم و روح افراد در جوامع پر استرس امروزی گام هایی را بردارم و در این راه مربیگری یا کوچینگ طراحی داخلی را با روشی جدید برای کمک به دکوراسیون خانه های ایرانی  و افراد علاقه مند انتخاب کردم در طی سال ها تجربه های کاری توانسته ام فرایند ایجاد تغییرات، خرید و انتخاب های پر چالش دکوراسیون را که برای بیشتر افراد امری سخت و استرس زا است با همراهی در مشاوره ها آسان و لذت بخش نمایم! 

اگر به عنوان یک طراح داخلی  یا صاحب کسب و کاری در زمینه دکوراسیون و مبلمان به دنبال چشم اندازی وسیع تر و آنلاین برای گسترش کسب و کار خود هستید با من برای اطلاع از خدمات تولید محتوای تخصصی همراه باشید.

همینطور با  مشاوره های دکوراسیون و چیدمان دکورکوچ که ترکیبی از دانش معماری داخلی، روانشناسی، مشاوره و آموزش است متعهدانه مشتاق به راهنمایی برای آسانتر کردن چالش های دکوراسیونی  شما هستم.

اما حتما این سوال برایتان پیش آمده که فرایند کوچینگ در مشاوره های دکوراسیون چیست؟

کوچ دکوراسیون کیست؟

به طور ساده کوچ‌ یا مربیان دکوراسیون دقیقا نه معلم هستند، نه روان شناس و نه مشاور، آنها در حقیقت تسهیل گرانی هستند که به شما کمک می‌کنند به آگاهی برسید و مسائلی را کشف کنید و یاد بگیرید.  کوچ‌ها هدایت و کمک می‌کنند تا افکار و پیچیدگی‌های ذهن خود را  سر و سامان دهید ،ساده کنید و با راهکارهای  اصولی به شفافیت برسید .

در واقع در مشاوره های رایج  شما یک بار از وجود مشاور استفاده میکنید و بار بعدی در موارد حتی مشابه باز با چالش هایی مواجه می شوید که نمیدانید ! اما من در کوچینگ دکوراسیون  با  بهره گیری از آموزش اصولی  و روش های متفاوت خود سعی کرده ام بتوانید به سوال های بیشتری پاسخ دهید.

چشم انداز دکورکوچ؟

هدف مشاوره های دکورکوچ پرداختن اصولی به طراحی داخلی است در واقع چشم انداز این وبسایت فرهنگ سلامت دکوراسیون در خانه هاو تفکر صحیح کاربران برای انتخاب های اصولی و درک نیاز به داشتن مربی در دکوراسیون است .

امید است در این راه بتوانم به افراد بیشتری  در سراسر  ایران کمک کنم  و فرهنگ  و درک نیاز به یادگیری دکوراسیون و اهمیت دادن به فضای زندگی را برای مردم سرزمینم شفاف سازی کنم تا این امر اساسی مانند مراجعه به پزشک، روانشناس یا  وکیل شخصی در زمره کارهای دارای اولویت  برای همگان قرار گیرد! زیرا که هیچ چیزی مهمتر از فضا و رنگ هایی که در آن زندگی میکنیم نمی تواند بر روح و جسم اثر گذار و مانع یا جاذب بیماری ها و احساسات ناخوشایند باشد!

برای بهره گیری از خدمات مشاوره آنلاین و تلفنی  می توانید از ارسال پیام به واتس اپ  یا تماس مستقیم  و یا ثبت شماره تماس و نام خود درآیکون زرد رنگ سیستم گفتگوی انلاین دکورکوچ آغاز نمایید!

چرا دکور کوچ؟

من با پیش زمینه آکادمیک و پژوهشی در حوزه معماری و طراحی داخلی و تجربه حرفه ای در کارنامه کاری خود در پاسخ به سوال های شما دانش معماری داخلی، روانشناسی، مشاوره و آموزش  را با تجارب خود ترکیب میکنم و با گذاشتن وقت بیشتر  تنها به راهکارهای موقتی برای حل مشکل اکتفا نخواهم کرد فراموش نکنید مشاوره های دکورکوچ تنها یک راه ارتباطی بین ما برای شروع است اما بعد از آن، با مقلات آموزشی، دوره های آموزشی دکوراسیون و  از طریق کانال تلگرام و کلاب پرسش و پاسخ رایگان که برای همراهی با شما در نظر گرفتم شما را تنها نخواهم گذاشت!

خدمات مشاوره تخصصی طراحی و دکوراسیون داخلی دکور کوچ - ویژه دکوراسیون منزل

 • پاسخگویی کامل به سوالات مطرح شده توسط شما
 • مشاوره آموزشی به سبک دکورکوچ
 • مشاوره رنگ
 • مشاوره  انتخاب سبک دکوراسیون
 • راهنمای خرید و انتخاب مدل مبلمان
 • پشتیبانی آنلاین پس از دریافت مشاوره
 • تحلیل تخصصی و ذکر اشتباهات دکوراسیونی طبق تصاویر ارسالی شما
 • ارائه ی پیشنهاد و گزینه های مناسب
 • ارائه آلترناتیوهای چیدمان
 • پلان دو بعدی چیدمان
 • طراحی سه بعدی

بسته به گزینه های انتخابی مورد نیاز و زمان مدنظرخود می توانید از مشاوره های دکور کوچ به دلخواه بهره مند شوید:

درخواست مشاوره

برای استفاده از همه ی خدمات کافی است از درخواست مشاوره و ارسال پیام به واتس اپ برای ارتباط اولیه بهره گیرید!

شماره تماس و  واتس اپ:             ۰۹۱۱۳۲۸۱۶۰۷