09113281607
تهران

مشاوره دکوراسیون اتاق های خانه

اتاق خواب در منزل یک فضای خصوصی به حساب می‌آید که با توجه به کاربری آن با کمک دریافت مشاوره دکوراسیون اتاق می‌تواند دکوراسیون متفاوتی داشته باشد، به عنوان مثال زمانی که شما می‌خواید اتاقی برای کودک چیدمان و دکوراسیون آن را بهینه کنید باید رواشناسی کودک، رنگ‌های مناسب، ارامش کودک، احساس امنیت و… را در فضا فراهم آوردید، حال فرض کنید که اتاق کودک برای فرزند دختر یا پسر باشد که باز نیاز به بررسی متفاوتی دارد.

اتاق های منزل کاربردهای مانند : اتاق کار، اتاق خواب، اتاق کودک، اتاق پذیرایی و… را دارد که در ادامه نکاتی را برای دکوراسیون این فضاها باید در نظر بگیرید را به طور خلاصه بیان میکنم. من غزاله عزالدین هستم و چندین سال در زمینه مشاور دکوراسیون منزل تجربه و دانش کسب کرده ام و میتونم با استفاده از این دانش شما رو در دکوراسیون اتاق راهنمایی و مشاوره بدم.

برای مشاوره دکوراسیون اتاق می توانید با شماره واتس در انتهای سایت با من ارتباط برقرار نمایید.

دکوراسیون اتاق خواب

یکی از اتاق های مورد علاقه الخصوص زوجین، اتاق خواب می باشد، همان طور که می دانید این فضا برای بدست اوردن ارامش و ریکاوری و فضای برای لذت بردن از باهم بودن است، با توجه به اینکه این فضا کاربردهای متفاوتی را بهمراه خود دارد، باید در دکوراسیون اتاق خواب به همه این موارد توجه کرد.

نور یکی از حیاطی ترین عنصر در طراحی داخلی اتاق خواب است، نور طبیعی که علاوه بر خاصیت میکروب زادیی ، از صبحگاه نیز نشاط و شروع روز را نمایان می کند، پس کنتر نور اتاق خواب باید به درستی انجام شود، استفاده از پرده مناسب و پنجره های دوجداره که صدا و نور را برای خواب ارامش بخش ایجاد کند واجب است، یا استفاده از نورپردازی داخلی با رنگ های مانند قرمز و نارنجی می تواند شب رمانتیکی را برای شما رقم بزند.

دکوراسیون اتاق کودک

دکوراسیون اتاق کودک خارج از جنسیت فرزند، می تواند خلاقیت و شکوفایی ذهنی فرزند شما را هم افزایش دهد، مثلا کودکان دوست دارند بر روی دیوار نقاشی کنند و ذهن خود را بر روی دیوار ترسیم نمایند، برای اینکه استعداد کودک را با اجبار کردن به انجام ندادن آن کار، فضای مناسب را برای آن فراهم اوردیم و اجازه دهیم بخشی از دیوار اتاق خودش را نقاشی کند. بدین منظور می شود قستمی از دیوار را با استفاده از کاغذ دیوارهای وایتبرد پوشش داد، خاصیت این کاغذ دیواری در این است که با قابل شستو هستند و به راحتی نقاشی کودکان از روی آنها پاک می شوند و کودک شما هرچقدر هم بخواهد می تواند دیوار نقاشی خود را خط خطی کند.

رنگ نیز در اتاق کودک تاثیرگزار است، اگر کودک شما پر انرژی و جنب وجوش زیادی دارد، استفاده از رنگ های ارامش بخش مانند ابی کم رنگ در اتاق میتوان تنش های هیجانی آن را کاهش دهد، یا اگر دوست دارید انرژی بیشتری کودک شما داشته باشد از رنگ های با تناژ قرمز راهگشایی این امر است

دکوراسیون اتاق کار

امروزه همه ما در گیر سرعت حرکت زندگی هستیم و با توجه به افزایش دوکار کاری در دوران کرونا، توجه ویژه تری به اتاق کار شده است. دکوراسیون اتاق کار کمی باید مدرنتر، دارای دید بازتر، قابلیت جابجایی بیشتر و در دسترس بودن امکانات را می طلبد تا با ارامش و تمرکز بیشتر بر تسکهای اعمال شده داشته باشیم.

وجود گل و گیاه در محیط اتاق کار، زندگی و شادابی و حس زنده بودن را بیشتر می کند.

در صورت نیاز به مشاوره دکوراسیون اتاق های منزل خود می توانید از تجربه و تخصص من به عنوان مشاور دکوراسیون با برقراری ارتباط از طریق واتس اپ بهرمند شوید.

تحریریه دکورکوچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *