تهران

مشاوره آنلاین دکوراسیون

به وبسایت دکورکوچ خوش آمدید!

من ، به عنوان مربی و مبتکر رویکرد آموزشی در مشاوره دکوراسیون  و با تحصیلات کارشناسی ارشد معماری و گذراندن دوره های داخلی و  بین المللی تخصصی معماری داخلی و دکوراسیون، سال ها فعالیت و پژوهش در حوزه های تخصصی معماری و طراحی داخلی را دنبال کرده ام در گذر زمان با فعالیت در حوزه آموزش، تولید محتوا و مشاوره تخصصی دکوراسیون  در رسانه های دیجیتال بنام و معتبر سعی نمودم  به منظور ارتقا فرهنگ دکوراسیون داخلی در ایران برای بهبود خانه های ایرانی و تاثیر آن بر سلامت جسم و روح افراد در جوامع پر استرس امروزی گام هایی را بردارم و در این راه مربیگری یا کوچینگ طراحی داخلی را با روشی جدید برای کمک به دکوراسیون خانه های ایرانی  و افراد علاقه مند انتخاب کردم در طی  سال ها تجربه های کاری توانسته ام فرایند ایجاد تغییرات، خرید و انتخاب های پر چالش دکوراسیون را که برای بیشتر افراد امری سخت و استرس زا است آسان و لذت بخش نمایم! در واقع مشاوره های دکورکوچ ترکیبی از دانش معماری داخلی، روانشناسی، مشاوره و آموزش است و با این روش می توانید پروسه دکوراسیون نه تنها خانه خود بلکه دکوراسیون هر فضایی را به عهده بگیرید!  اما حتما این سوال برایتان پیش آمده که فرایند کوچ در مشاوره چیست؟

کوچ کیست؟

به طور ساده کوچ‌ یا مربی های دکوراسیون نه معلم هستند، نه روان شناس و نه مشاور، آنها در حقیقت تسهیل گرانی هستند که به شما کمک می‌کنند به آگاهی برسید و مسائلی را کشف کنید و یاد بگیرید.  کوچ‌ها هدایت و کمک می‌کنند تا افکار و پیچیدگی‌های ذهن خود را  سر و سامان دهید ،ساده کنید و با راهکارهای  اصولی به شفافیت برسید .

در واقع در مشاوره های دکوراسیونی رایج  شما یک بار از وجود مشاور استفاده میکنید و بار بعدی در موارد حتی مشابه باز با چالش هایی مواجه می شوید که نمیدانید ! اما من در کوچینگ دکوراسیون با  بهره گیری از آموزش اصولی  و روش های متفاوت خود سعی کرده ام بتوانید به سوال های بیشتری پاسخ دهید من به عنوان کوچ دکوراسیون هیچ وقت وظیفه رانندگی اتومبیل شما را به عهده نمیگیرم  ولی شما را به راننده ای خوب تبدیل میکنم و همواره در کنار دست شما مراقب و مسئول خواهم بود!

 چرا دکور کوچ؟ 

من با پیش زمینه آکادمیک و پژوهشی در حوزه معماری و طراحی داخلی و تجربه حرفه ای در کارنامه کاری خود در پاسخ به سوال های شما دانش معماری داخلی، روانشناسی، مشاوره و آموزش  را با تجارب خود ترکیب میکنم و با گذاشتن وقت بیشتر  تنها به راهکارهای موقتی برای حل مشکل اکتفا نخواهم کرد فراموش نکنید مشاوره های دکورکوچ تنها یک راه ارتباطی بین ما برای شروع است اما بعد از آن، با مقلات آموزشی، دوره های دکوراسیون و  راهکارهای مختلفی که برای همراهی با شما در نظر گرفتم شما را تنها نخواهم گذاشت!

چشم انداز  دکورکوچ؟

هدف مشاوره های دکورکوچ پرداختن اصولی به دکوراسیون است موضوعی که نقش زیادی در سلامت افراد دارد  در واقع چشم انداز من فرهنگ سلامت دکوراسیون در خانه هاست و تفکر صحیح کاربران برای انتخاب های اصولی و درک نیاز به داشتن مربی در دکوراسیون!

امید است در این راه بتوانم فرهنگ  و درک نیاز به یادگیری دکوراسیون و اهمیت دادن به فضای زندگی را برای مردم سرزمینم شفاف سازی کنم تا این امر اساسی مانند مراجعه به پزشک، روانشناس یا  وکیل شخصی در زمره کارهای دارای اولویت  برای همگان قرار گیرد! زیرا که هیچ چیزی مهمتر از فضا و رنگ هایی که در آن زندگی میکنیم نمی تواند بر روح و جسم اثر گذار و مانع یا جاذب بیماری ها و احساسات ناخوشایند باشد!

برای بهره گیری از خدمات مشاوره آنلاین و حضوری دکوراسیون کافی است از ارسال پیام به واتس اپ آغاز نمایید!

درخواست مشاوره

خدمات مشاوره تخصصی چیدمان ، رنگ و دکوراسیون داخلی دکور کوچ :

پاسخگویی کامل به سوالات مطرح شده توسط شما
مشاوره آموزشی به سبک دکورکوچ
مشاوره رنگ
مشاوره  انتخاب سبک دکوراسیون
راهنمای خرید و انتخاب مدل مبلمان
پشتیبانی آنلاین پس از دریافت مشاوره
تحلیل تخصصی و ذکر اشتباهات دکوراسیونی طبق تصاویر ارسالی شما
ارائه ی پیشنهاد و گزینه های مناسب
ارائه آلترناتیوهای چیدمان
پلان دو بعدی چیدمان
طراحی سه بعدی

بسته به گزینه های انتخابی مورد نیاز و زمان مدنظرخود می توانید از مشاوره های دکور کوچ به دلخواه بهره مند شوید:

درخواست مشاوره

برای استفاده از همه ی خدمات کافی است از درخواست مشاوره و ارسال پیام به واتس اپ برای ارتباط اولیه بهره گیرید!

  شماره تماس و  واتس اپ:             ۰۹۱۱۳۲۸۱۶۰۷