09113281607
تهران

بهترین دکوراسیون منزل و اصلی ترین نکات دکور کردن منزل!

دکوراسیون منزل هنر زیبا جلوه دادن خانه شماست، دکوراتور های حرفه ای خانه، خوب می دانند که چگونه بهترین دکوراسیون منزل را به ما ارائه دهند. آنها خوب میدانند که چگونه باید نقاط قوت را تقویت و از سوی دیگر نقاط ضعف را پنهان نمود. در این مقاله با  دکورکوچ  با موضوع بهترین دکوراسیون منزل با شماییم و میخواهیم از اصلی ترین نکات دکور کردن منزل برای شما بگوییم.
یکی از مهمترین اصول در ارتباط با دکور کردن منزل، ایجاد هارمونی رنگی است.
به اعتقاد طراحان داخلی حرفه ای، در قدم اول لازم است که یک رنگ یا چند رنگ خاص ( رنگ های مورد علاقه تان) را به عنوان رنگ اصلی انتخاب و از همان رنگ ها یا رنگ های نزدیک به آنها، به منظور رنگ زدن دیوارهای خانه استفاده کنید. توجه کنید که این رنگ ها، رنگ های اصلی خانه ی شما هستند و لازم است وسایل خانه را همرنگ یا با تناژ نزدیک به آن رنگ ها انتخاب کنید. این عمل نوعی یکدستی، هماهنگی و تناسب را در خانه ی شما بوجود می آورد. برای انجام این کار لازم است با یک متخصص که با مبحث رنگ شناسی آشنایی دارد مشورت نمایید.
همچنین بهتر است دیوارها را با رنگ های روشن و خنثی کاور کنید. رنگ هایی چون بژ یا خاکستری می توانند بهترین انتخاب باشند. لذا دیوارهای خنثی بیشترین انعطاف پذیری را در تزئینات دارند و به شما امکان می دهند اکسسوری ( لوازم تزیینی) را به راحتی تغییر دهید. همچنین رنگ های خنثی خاصیت های بیشتری دارند، برای مثال اگر اتاق های شما کوچک هستند رنگ های خنثی کمک می کنند تا این اتاق ها بزرگتر به نظر برسند.
یکی دیگر از نکاتی که طراحان دکور همیشه بر روی آن تاکید دارند تابیدن نور طبیعی خورشید درون خانه است.
وقتی صحبت از پرده های سنگین و منسوخ می شود، پنجره برهنه و عاری از پرده بهتر از استفاده از یک پرده ی ضخیم و از مد افتاده است. لذا در حالت ایده آل، پرده ی پنجره باید عملکردی ظریف داشته باشد و بطور کامل مانع از تابش نور خورشید نشود.

زیبایی خانه ها، دکوراسیون منزل

یکی دیگر از نکاتی که میتواند منزل شما را زیبا تر سازد استفاده از دست کم یک آینه بر روی دیوار میباشد.
آینه ها می توانند باعث روشنایی فضا شوند زیرا نور اتاق را دوبرابر میکنند. اما با این حال قرار دادن یک آینه در مکان اشتباه می تواند تقریباً به اندازه نداشتن آینه در یک مکان مناسب، بد باشد. پس اگر از آینه استفاده می کنید آینه ها را روی دیوارهای روبرو با پنجره ها قرار دهید و نه در کنار پنجره ها. آویختن آینه درست روبروی پنجره می تواند نور را به میزان دو برابر بازتابش کند.
همچنین استفاده کردن از آثار هنری چون تابلو ها میتواند دیوارهای منزل شما را زیباتر سازد. آثار هنری دیوار را از حالت خنثی و بلااستفاده خارج میکند و به دیوار ارزش و کارکرد می دهد. تابلو ها و سایر آثار هنری دیوارها را جذاب و ارزشمند می سازند. فقط یادتان باشد که این آثار مثلا تابلو ها یا قاب عکس ها را خیلی بالا یا خیلی پایین آویزان نکنید و ارتفاع مناسبی را به منظور آویزان کردن تابلو در نظر بگیرید.
همچنین لازم است برای دیوارهای بزرگ از آثار بزرگ و برای دیوارهای کوچک از قطعات تزئینی کوچک استفاده نمایید. انجام دادن خلاف این سبک، نه تنها زیبا نیست که حتی ممکن است اختلال بصری ایجاد نماید.
پس اگر خودتان دیزاینر منزل خودتان هستید یا از شخصی با این عنوان استفاده میکنید. توجه داشته باشید که باید نکات را به خوبی اجرا نمایید.

پس از دکوراتور منزل تان بخواهید تا در انتخاب همه موارد بالا کمک کند تا انتخاب های مفیدتری داشته باشید و یا اگر قصد خرید دارید بتوانید در هزینه ها صرفه جویی کنید!

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
دکورکوچ با مشاوره آنلاین دکوراسیون داخلی، چیدمان، در انتخاب سبک دکوراسیون داخلی ،رنگ و مشاوره درباره تغییرات و نوع چیدمان دکور منزل همراه شماست!

در رابطه با چیدمان دکوراسیون، هزینه مشاوره آنلاین و انتخاب مشاوره مناسب برای دکوراسیون داخلی منزل خوداز طریق شماره تماس09113281607  در ارتباط باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *