09113281607
تهران

مزایای مشاوره دکوراسیون از طریق واتس آپ چیست؟

یکی از کارهایی که می توانیم در راستای ایجاد تغییرات در محیط زندگی مان انجام دهیم تغییر دکوراسیون آن است. اما تغییر دکوراسیون دارای اصول و قاعده هایی است که اگر رعایت شوند می تواند نتیجه ی نهایی را فوق العاده کنند. یکی از بهترین کارهایی که در راستای تغییر دکوراسیون می توانیم انجام دهیم استفاده از مشاوره دکوراسیون است. موسسه ها و شرکت هایی هستند که در حوزه ی طراحی دکوراسیون داخلی، معماری و طراحی داخلی یا همان اینتریور دیزاین مشغول به انجام فعالیت هستند و شما می توانید برای تغییر دکوراسیون محیط زندگی خود از آنها استفاده کرده و کار تغییرات دکوراسیون را به آنها بسپارید.

همچنین گاها می توانید برای دریافت مشاوره دکوراسیون از این موسسه ها اقدام کنید و سپس خودتان به شخصه دست به کار انجام تغییرات شوید. به طور کلی شخصی که در زمینه ی طراحی داخلی و دکوراسیون مشغول به انجام فعالیت است می تواند در مورد کلیه ی موضوع هایی که در این زمینه مطرح می شوند به مشتری های خود اطلاعات و مشاوره دکوراسیون بدهد. این کار در ابتدا با تحلیل و بررسی فضای مورد نظر از جنبه های مختلف آغاز می شود. یک دیزاینر می بایست در گام نخست محیطی را که در اختیارش گرفته است از نظر رنگ های موجود، بافتی که دارد، نوع فضا، نورپردازی آن و سایر مواردی از این دست مورد بررسی و تحلیل قرار دهد و از آنها نت برداری کند. سپس ایده های خود را در قالب مشاوره به صاحب پروژه ارائه دهد. در گام بعدی در صورت پذیرفته شدن ایده ها نوبت به اجرایی کردن آنها می رسد. مشاوره هایی که برای دکوراسیون ارائه می شود انواع مختلفی دارند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

انواع شیوه های ارائه ی مشاوره دکوراسیون

مشاوره دکوراسیون می تواند به شکل های مختلفی ارائه شود. اولین و شاید بهتر باشد بگوییم یکی از بهترین روش های آن مشاوره ی دکوراسیون حضوری است .به این شکل که طراح و فرد صاحب پروژه در محل پروژه ی مورد نظر حضور پیدا می کنند و فرد طراح به تحلیل و آنالیز فضا می پردازد. در این راستا هم اگر نیازی به نت برداری باشد دیزاینر آن را انجام می دهد. سپس در یک جلسه ی حضوری این دو نفر با هم به تعامل پرداخته و در ورد ایده هایی که دارند به صحبت می پردازند تا در نهایت به یک نتیجه ی نهایی برسند که مورد پذیرش هر دو طرف قرارداد باشد.

شیوه ی دیگر مشاوره دکوراسیون را هم می توان مشاوره های آنلاین به شمار آورد. این دسته از مشاوره ها ناشی از پیشرفت تکنولوژی هستند و می توان آنها را به وسیله ی اینترنت، رسانه های اجتماعی و غیره به انجام رساند. در مشاوره ی آنلاین دو طرف از طریق اینترنت با یکدیگر ارتباط برقرار نموده و طراح هم می تواند در همین حین کل فضای پروژه را مشاهده کند و عکس هایی هم از آن در اختیار داشته باشد و به کمک آنها برای ارائه ی مشاوره و در نهایت طراحی دکوراسیون فضای مورد نظر اقدام کند. یکی از بهترین اپلیکیشن های مورد استفاده در این زمینه را می توان واتساپ به شمار آورد. با توجه به این که این اپلیکیشن فیلتر نیست کار کردن با آن راحت تر بوده و امکان برقراری تماس تصویری هم یکی از مشخصه های مهم و کاربردی آن به شمار می آید. استفاده از طراحی دکوراسیون و مشاوره ی آن به صورت آنلاین و به کمک واتساپ مزیت هایی دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

مزیت های دریافت مشاوره دکوراسیون از طریق واتس آپ

امروزه در دنیای اینترنت و تکنولوژی زندگی می کنیم. پس باید از پتانسیل های آن بهترین استفاده ی ممکن را ببریم و تکنولوژی را در جهت آسایش خود به کار برده و آن را به خدمت خود درآوریم. یکی از مصداق های این کار را می توان استفاده از تکنولوژی و اینترنت برای انجام کارها به صورت آنلاین بیان نمود. برای نمونه برای مشاوره دکوراسیون شما می توانید این کار را به صورت آنلاین و به کمک اپلیکیشن هایی نظیر واتساپ انجام دهید. اما انجام کارها به این شکل چه مزیت هایی در بر دارد؟ در ادامه به این مزیت ها می پردازیم:

  1. صرفه جویی در وقت و زمان: همانطور که میدانید ترافیک در شهرهای بزرگ کلافه کننده است. وقتی که شما یک قرار ملاقات کاری برای مشاوره دارید می بایست در تایم اداری در آن حضور پیدا کنید. این امر مستلزم مرخصی گرفتن از کار خود و حرکت به سمت مقصد است. اگر شانس بیاورید و در ترافیک های گره خورده و وحشتناک گیر نکنید باز هم چند ساعتی از وقت ارزشمند و مفیدتان در راه رفت و برگشت به هدر رفته است. اما به کمک جلسه های آنلاین مشاوره دکوراسیون شما می توانید بدون اتلاف وقت و از همان محلی که هستید جلسه ی مشاوره را برگزار کرده و زمان ارزشمندتان را برای خودتان حفظ کنید.
  2. جلسه های مشاوره ی آنلاین که در واتساپ برگزار می شوند از نظر زمانی کاملا انعطاف پذیر هستند. شما می توانید با دیزاینر خود هر زمانی را که برای هر دو نفرتان مناسب بود را هماهنگ نمایید. دیگر مشکلات رفت و آمدی و بودن تایم مورد نظر در زمان اداری و سایر مواردی از این دست را ندارید.

سایر مزیت هایی که برای ارائه ی مشاوره ی دکوراسیون به صورت آنلاین وجود دارند چیست؟

یکی دیگر از مزیت هایی که می توان برای دریافت مشاوره ی طراحی و دکور کردن محیط مورد نظر به صورت آنلاین و به وسیله ی واتساپ بیان کنیم این است که شما دیگر به عنوان دریافت کننده ی خدمات طراحی و دکوراسیون وابسته به موقعیت جغرافیایی تان نیستید. چون مشاوره به صورت آنلاین انجام می شود شما می توانید از هر فردی که دوست دارید در هر جای ایران یا حتی بهتر بگوییم هرجای دنیا استفاده کنید و مشاوره ی لازم را دریافت کنید. این امر فوق العاده است چرا که شما می توانید ایده های دکوراتورهای مورد علاقه تان را در فضای خود پیاده سازی کنید و دیگر در قید مکان و موقعیت آن نباشید.

درمشاوره دکوراسیون از طریق واتس آپ  به جای پر کردن فرم ها و صحبت با افراد غیر مرتبط  از طریق پیام در واتس اپ با مشاور صحبت میکنید و قبل از هزینه و شروع زمان مشاوره چالش ها و مسائل خود را مطرح میکنید انچه نیاز دارید و انچه برای دانستن سلیقه مشاور نیاز دارید را از طریق  ارتباط مستقیم  بدست می آورید.

از مزایای دیگر مشاوره های واتس اپی با پیام صوتی این است که پیام های صوتی میتواند بر خلاف پیام های نوشتاری منظور را بهتر رسانده و از سوتفاهم های نوشتاری جلوگیری کند همچنین سرعت مشاوره را در  افزایش دهد و بتوانید از زمان مشاوره خود استفاده بیشتری کنید و در زمان نیاز نیز بعدها به ویس ها مراجعه و مجدد گوش کنید! 

برای درخواست مشاوره دکورکوچ میتوانید از پیام در واتس اپ آغاز کنید و روی لینک زیر کلیک کنید:

درخواست مشاوره

تحریریه دکورکوچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *